logo.tif
mojewycieczki.pngstronastartowa.pngomnie.pngkontakt.pngoferta.png
listaunesco.png

parkinarodowe.png

pomnikihistorii.png

wycieczkigorskie.png

malopolska.png

linki.png


ORGANIZACJA WYCIECZEK - KALKULACJA CEN

Ze względu na zróżnicowanie oferty i różnorodność jej możliwych wariantów cena imprezy jest kalkulowana każdorazowo indywidualnie pod kątem konkretnej imprezy. Ogólny koszt jest uzależniony m.in. od takich elementów, jak: ilość świadczeń, ilość osób biorących udział w wycieczce, ilość kilometrów planowanych do przejazdu podczas wycieczki (w przypadku organizacji transportu), standard ewentualnych noclegów w zależności od oczekiwań, koszt biletów wstępu do zwiedzanych obiektów itp. Dla ogólnej orientacji podaję przykłady kalkulacji cenowych wybranych wycieczek, przy założeniu, że w wycieczce bierze udział minimum 35 osób (wyjazd i powrót z/do powiatu suskiego lub wadowickiego):

Wycieczka jednodniowa na trasie: Babice - Wygiełzów - Alwernia:
75 zł od osoby
W cenę wliczone: transport autokarowy, obsługa przewodnicka, ubezpieczenie, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, w tym: zamek "Lipowiec", Nadwiślański Park Etnograficzny.

Wycieczka jednodniowa na trasie Nowy Sącz - Kamianna - Krynica:
90 zł od osoby
W cenę wliczone: transport autokarowy, obsługa przewodnicka, ubezpieczenie, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, w tym: "Miasteczko Galicyjskie", pasieka "Barć" w Kamiannej, dwie wybrane cerkwie połemkowskie.

Wycieczka jednodniowa na Słowację na trasie: Jezioro Orawskie - Zamek Orawski - Wilkoliniec:
90 zł od osoby
W cenę wliczone: transport autokarowy, obsługa przewodnicka, ubezpieczenie.
W cenę nie wliczone: bilety wstępów do zwiedzanych obiektów (ekspozycja orawskiej sztuki ludowej wraz z rejsem po Jeziorze Orawskim, Zamek Orawski, wstęp do Wilkolińca) wynoszące ok. 10-15 EURO, w zależności od statusu uczestników (bilety normalne lub ulgowe).

Wycieczka dwudniowa na Słowację na trasie: Dobszyńska Jaskinia Lodowa - Ochtinska Jaskinia Aragonitowa - kasztel w Betliarze - Rožňava - Jaskinia Domica - Jaskinia Silická ľadnica:
230 zł od osoby
W cenę wliczone: transport autokarowy, obsługa przewodnicka, ubezpieczenie, nocleg ze śniadaniem.
W cenę nie wliczone: bilety wstępów do zwiedzanych obiektów (trzy biletowane jaskinie i kasztel), wynoszące ok. 15-25 EURO, w zależności od statusu uczestników (bilety normalne lub ulgowe).

Wystawiam faktury. Jestem podmiotowo zwolniony z VAT.


Tel. 609 036 054 E-mail: poczta@emeltur.pl GG: 50331526