logo.tif
mojewycieczki.pngstronastartowa.pngomnie.pngkontakt.pngoferta.png
listaunesco.png

parkinarodowe.png

pomnikihistorii.png

wycieczkigorskie.png

malopolska.png

linki.png

logopttk.jpg

Wycieczka piesza górska
KUDŁOŃ (1276 m) w Gorcach

Firma EMELTUR oraz Koło Przewodników Beskidzkich i Terenowych przy Oddziale "Ziemi Babiogórskiej" PTTK w Suchej Beskidzkiej zapraszają na pieszą wycieczkę górską na KUDŁOŃ (1276 m) w Gorcach. Wycieczka odbędzie się w sobotę, 14 czerwca 2014 r. i będzie prowadzić na trasie: Przełęcz Przysłop (750 m) - Kudłoń (1276 m)) - Lubomierz (ok. 550 m).

Kudłoń to czwarty co do wysokości i jeden z najpiękniejszych szczytów Gorców. Będziemy na niego wychodzić odcinkiem malowniczego „szlaku dziesięciu polan”, prowadzącego przez wspaniałe gorczańskie polany na czele z cudną polaną Podskały, z których rozpościerają się piękne widoki i na których zachowały się jeszcze ślady dawnego życia pasterskiego w postaci szałasów. Podczas zejścia do Lubomierza zobaczymy natomiast m. in. „Kudłońskiego Bacę”, efektowny skalny ostaniec gorczański.

Długość trasy pieszej: 11 km. Przewidywany czas przejścia: ok. 5 godzin.

Cena:
20 zł
Cena obejmuje obsługę przewodnicką. Transport odbędzie się środkami komunikacji publicznej. Koszty przejazdów uczestnicy pokrywają we własnym zakresie (ceny biletów wyniosą ok. 55 zł), podobnie jak ewentualne ubezpieczenie.
W razie zgłoszenia się większej ilości osób niż 15, transport odbędzie się wynajętym busem. Wówczas całościowe koszty wycieczki wyniosą 75 zł (przejazd busem, obsługa przewodnicka, ubezpieczenie NNW).

Zapisy i szczegółowe informacje na temat wycieczki, także dotyczące godziny wyjazdu i ostatecznego środka transportu:
tel. 609 036 054 (Marcin Leśniakiewicz) - do dnia 11 czerwca 2014 r. (środa).


Tel. 609 036 054 E-mail: poczta@emeltur.pl GG: 50331526