logo.tif
mojewycieczki.pngstronastartowa.pngomnie.pngkontakt.pngoferta.png
listaunesco.png

parkinarodowe.png

pomnikihistorii.png

wycieczkigorskie.png

malopolska.png

linki.png


Zapraszam do skorzystania z moich usług przewodnickich. Posiadam uprawnienia przewodnika terenowego po województwie małopolskim, przewodnika beskidzkiego (obejmujące: wschodnią część Beskidu Żywieckiego z Babią Górą i Pasmem Polic, Beskid Makowski, Orawę, Podhale, Spisz, Gorce, Pieniny, Beskid Wyspowy i Beskid Sądecki) i pilota wycieczek. Oprowadzam zarówno po górskich szlakach (wycieczki piesze), jak i po zabytkowych miejscowościach i innych atrakcjach turystycznych Małopolski (wycieczki autokarowe).

Wyznaję zasadę, że przewodnik jest dla turystów, a nie turyści dla przewodnika. Dlatego zapewniam Państwa, że jeśli kiedyś spotkamy się na trasie, będę starał się przekazać jak najwięcej ciekawych informacji na temat odwiedzanych terenów, ale z pewnością oprowadzanym przeze mnie turystom nie będzie groziła np. taka sytuacja, że podczas oberwania chmury będą musieli stać pół godziny minut przed zamkniętym kościołem moknąc do suchej nitki, ponieważ przewodnik zawsze, nie zważając na okoliczności, musi wygłosić swój "wykuty" tekst. Nie, nie musi. Musi natomiast dbać o to, by turyści byli jak najbardziej zadowoleni.

Poniżej przedstawiam krótką charakterystykę obszarów górskich oraz przykłady tras turystycznych, na których świadczę usługi przewodnickie (samodzielnie po nich oprowadzając) bądź pilockie (dotyczy obiektów posiadających własnych przewodników, jak np. większość muzeów). Zawsze istnieje oczywiście możliwość modyfikacji trasy, bądź przygotowanie jej specjalnie pod kątem Państwa potrzeb i życzeń.

Do zobaczenia na szlaku!

WYCIECZKI PIESZE

WYCIECZKI AUTOKAROWE, ZWIEDZANIE MIEJSCOWOŚCI

CENNIK USŁUG PRZEWODNICKICH

Tel. 609 036 054 E-mail: poczta@emeltur.pl GG: 50331526